אודות סיגל

שמי סיגל בבאי ואני דרמתרפיסטית מומחית בבריאות העור וקוסמטיקאית מוסמכת למעלה מעשור. חדר הטיפולים שלי במרכז רפואי עדן בפתח תקווה מהווה הגשמת חלום ילדות יחד עם מימוש החזון האישי שלי.

עוד בהיותי ילדה קטנה, היתה לי אהבה עמוקה לאסטתיקה. בזיכרונות ילדותי רקחתי שיקויים ויצרתי תירכובות על מנת לייצר תוצרים חדשים. אהבה שלי לאסתטיקה משתלבת עם החזון האישי שלי.

במשפחתי, ישנה גנטיקה של עור יבש, פיגמנטרי ומיובש – עור שממנו נהנים כשצעירים (כי העור חלק, ללא שומן עודף ו/או פצעים) אך כשמתבגרים הוא דורש טיפול מיוחד על מנת להראות במצבו האופטימאלי (מכיוון שהוא דק, מתקמט מהר ונוצרים בו כתמים). כשהתבגרתי שמתי לעצמי מטרה לעזור לאימי ואחיותי להנות מעור פניהם גם בגיל מבוגר…לא תאמינו איזה שינוי ניתן לחולל בעזרת שימוש בתכשירים שמכילים חומרים פעילים מתאימים ובהתמדה יומיומית בבית כדי להזין, למנוע התייבשות ופיגמנטציה.

במרכז הטיפולים שלי, שמתי לעצמי מטרה, שכל מטופלי יהיו בעלי עור בריא וזוהר ולכן פיתחתי שיטת עבודה ושימוש בתכשירים ובטכנולוגיות שמאפשרים לי למצוא את הנוסחה הייחודית שתתאים לכל אחד או אחת להשגת המטרה.

במשך שנות עבודתי, רכשתי ניסיון עשיר אשר מיקד אותי לאבחן באופן מדויק את סוג ומצב העור ולהתאים את תוכנית הטיפול האישית והמודולרית כך שתהיה מדויקת ותביא לתוצאות הטובות ביותר. מבחינתי, התחדשות ולמידה מתמדת הינם הבסיס להצלחת התגשמות החזון שלי. לכן, אני מקפידה ללמוד ולהשתלם על מנת להתעדכן בכל החידושים בתחום הקוסמטיקה. החל מתכשירי הקוסמטיקה שמכילים מרכיבים פעילים עוצמתיים ובטיחותיים ביותר ובטכנולוגיות העדכניות לטיפול באקנה, אנטי אייג'ינג, פיגמנטציה ועוד.

בחדר הטיפולים שלי, אני מקפידה על שימוש בחומרי הגלם ובתכשירים איכותיים של מיטב החברות ובטכנולוגיות חדשניות וכל זאת על מנת לדייק את תכנית הטיפול המותאמת אישית. בואו להגשים איתי את החלום.

אודות הקליניקה

במרכז רפואי עדן בפתח תקווה, באווירה נעימה ושלווה, עם חיוך גדול, ניחוח שמנים ארומטיים ומוזיקת רקע ותאורה רכה לאחר איבחון מקצועי של עורך נתחיל את הטיפול פנים שהותאם באופן אישי לצרכיו המיוחדים.

שולחן העבודה שלי לא מכיל תכשירי מדף אלא תכשירים שמכילים מרכיבים פעילים ואיכותיים וחומרי גלם הטובים ביותר שיש לקוסמטיקה הפרא-רפואית להציע – פפטידים (שרשראות קצרות של חלבונים), תאי גזע ממקור צימחי, ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן, אקסטרקטים (מיצוי צמחים), אנטי אוקסידנטים ועוד כדי להעניק לעורך את הטיפול המדויק לתוצאות אופטימליות.

בבואך אלי לקליניקה, חשוב לי שתרגישי שזה הזמן האישי שלך. זמן בו את מקבלת את הטיפול המקצועי הטוב ביותר בשילוב רוגע, הנאה ופינוק. לאורך כל הטיפול עורך ייהנה מעיסויים שמטרתם להחדיר לעור חומרים פעילים לשיקום המחסום העורי, לאיזון ושיפור מראה העור.